Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Maďarska a dovolená Maďarsko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Maďarska s ubytováním. Ubytování Maďarsko 2020.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko 2020 - Ubytování Maďarsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko podle termínu

Hotel Promenade
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Promenade, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 6600,- Kč.
 
Hotel Promenade
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Promenade, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11540,- Kč.
 
Hotel Eger
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eger, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 1760,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort Budapest, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 13180,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9640,- Kč.
 
Györ, Hotel Raba City Center S Wellness A Vstupem
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Györ, Hotel Raba City Center S Wellness A Vstupem , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5490,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 14238,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 18012,- Kč.
 
Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 3
Dovolená Maďarsko 2020 - Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 3, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2720,- Kč.
 

Zobrazeno 41-50 z 5472 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal