Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Maďarska a dovolená Maďarsko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Maďarska s ubytováním. Pobyty Maďarsko 2020.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko 2020 - Pobyty Maďarsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko podle termínu

Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius)
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 4 % v aktuální ceně 5340,- Kč.
 
Ensana Grand Hotel Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Hotel Margitsziget, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 % v aktuální ceně 6780,- Kč.
 
Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius)
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 2 % v aktuální ceně 13350,- Kč.
 
Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius)
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 1 % v aktuální ceně 18690,- Kč.
 
Wellness Hotel Aphrodite: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Maďarsko 2020 - Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Aphrodite: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8950,- Kč.
 
President Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování President Budapest, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 22990,- Kč.
 
Imola Platán Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imola Platán Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory v aktuální ceně 19520,- Kč.
 
Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 21690,- Kč.
 
Hunguest Hotel Freya
Dovolená Maďarsko 2020 - Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Freya, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8035,- Kč.
 
Hotel Szőnyi Garden
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Szőnyi Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9345,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 5472 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal