Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Maďarska a dovolená Maďarsko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Maďarska s ubytováním. Maďarsko levně 2020.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko 2020 - Maďarsko levně 2020

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko podle termínu

Hotel Star Inn***, Dítě Do 11.9 Let Zdarma
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Star Inn***, Dítě Do 11.9 Let Zdarma, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4720,- Kč.
 
Hotel Roombach***, V Centru Města Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Roombach***, V Centru Města Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1190,- Kč.
 
Hotel Aphrodite
Dovolená Maďarsko 2020 - Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 12575,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 21014,- Kč.
 
Divina Boutique Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Divina Boutique Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10710,- Kč.
 
Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko 2020 - Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 18725,- Kč.
 
Cosmo City Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Cosmo City Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 11390,- Kč.
 
City Hotel Unio*** Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování City Hotel Unio*** Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 700,- Kč.
 
Budapešť, Promenade City Hotel ***superior
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť, Promenade City Hotel ***superior, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1370,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19460,- Kč.
 

Zobrazeno 71-80 z 5472 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal