Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v březnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Maďarska v březnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko All Inclusive březen 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Maďarska v březnu 2021

Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4820,- Kč.
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až neděle 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 167 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13664,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až pondělí 22. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4820,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal