Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Maďarsko All Inclusive červen 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v červnu 2022. All Inclusive zájezdy do Maďarska v červnu 2022 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

Ads

All Inclusive zájezdy do Maďarska v červnu 2022

Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 951 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (390 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. červen až středa 8. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 227 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, aktuálně v ceně 12951,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 560 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (390 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 20. června do neděle 26. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 246 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální online ceně 13560,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Marina
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 950 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (127 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě 2022 v lokalitě Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Marina, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. červen až úterý 28. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 249 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Marina je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Marina
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 950 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (127 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě 2022 v resortu Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Marina od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 26. června do pátek 1. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 252 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 12950,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Ads

Dovolenou Maďarsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko All Inclusive červen, Slovensko All Inclusive červen, Slovinsko All Inclusive červen nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty All Inclusive červen? Další možností je třeba Srí Lanka All Inclusive červen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle kvality: např Maďarsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.