Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v červnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Maďarska v červnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko All Inclusive červen 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Maďarska v červnu 2021

Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pondělí 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 263 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8070,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až pátek 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 264 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 16140,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Aqua: Rekreační Pobyt 5
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Aqua: Rekreační Pobyt 5, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až pondělí 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 275 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 12480,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal