Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v červenci 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Maďarska v červenci 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko All Inclusive červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Maďarska v červenci 2021

Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 13450,- Kč.
 
Hotel Ensana Spa Resort Aqua (Danubius)
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ensana Spa Resort Aqua (Danubius), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 8050,- Kč.
 
Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až pátek 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19570,- Kč.
 
Hotel Ensana Spa Resort Aqua (Danubius)
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ensana Spa Resort Aqua (Danubius), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až čtvrtek 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 9660,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až středa 21. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 26900,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 13. červenec až neděle 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 13450,- Kč.
 
Hotel Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn Zalakaros, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. červenec až sobota 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 26190,- Kč.
 
Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až úterý 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 17502,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až sobota 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8070,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až pátek 30. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 24210,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal