Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v dubnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Maďarska v dubnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

Dovolená Maďarsko    >    

Maďarsko All Inclusive duben 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Maďarska v dubnu 2021

Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 3 Noci
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Orchidea Hotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6390,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 6
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Danubius Health Spa Resort Bük v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 6 , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 14028,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od letiště: 220 km.
 
Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4900,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 6
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Danubius Health Spa Resort Bük v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük: Rekreační Pobyt 6 , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 14028,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od letiště: 220 km.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal