Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Maďarsko All Inclusive květen 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v květnu 2022. All Inclusive zájezdy do Maďarska v květnu 2022 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

Ads

All Inclusive zájezdy do Maďarska v květnu 2022

Marina
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 800 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (127 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Marina, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. květen až úterý 10. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 200 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Marina je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 570 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (390 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do čtvrtek 12. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 202 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální online ceně 10570,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Marina
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 680 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (127 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Marina, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. květen až čtvrtek 12. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 204 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4680,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Marina je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 570 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (390 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v resortu Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 14. května do čtvrtek 19. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 209 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální online ceně 10570,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Marina
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 600 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (127 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Marina, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 18. květen až pondělí 23. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 213 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Marina je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Ads

Dovolenou Maďarsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Řecko All Inclusive květen, Slovensko All Inclusive květen, Slovinsko All Inclusive květen nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty All Inclusive květen? Další možností je třeba Srí Lanka All Inclusive květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle kvality: např Maďarsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.