Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v lednu 2020. ☀️ All Inclusive zájezdy do Maďarska v lednu 2020 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko All Inclusive leden 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Maďarska v lednu 2020

Hotel Danubius Health Spa Resort Bük
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Danubius Health Spa Resort Bük, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 29. leden až pondělí 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9712,- Kč.
 
Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 29. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7280,- Kč.
 
Hotel Orchidea Lipót
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Orchidea Lipót, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. leden až pondělí 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8392,- Kč.
 
Hotel Venus
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Venus, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. leden až pátek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2000,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Tenis
  • Volejbal
  • Fitness
  • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal