Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v září 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Maďarska v září 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

Dovolená Maďarsko    >    

Maďarsko All Inclusive září 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Maďarska v září 2021

Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Danubius Health Spa Resort Bük v ?hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5980,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od letiště: 220 km.
 
Hotel Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn Zalakaros, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. září až úterý 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 148 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 2590,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Danubius Health Spa Resort Bük
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Danubius Health Spa Resort Bük v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. září až úterý 21. září, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 11188,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od letiště: 220 km.
 
Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 2 Noci
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají, v místě Orchidea Hotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až pátek 24. září, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal