Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku v září 2020. ☀️ All Inclusive zájezdy do Maďarska v září 2020 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko All Inclusive září 2020

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Maďarska v září 2020

Danubius Health Spa Resort Marina: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Marina: Rekreační Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. září až sobota 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Marina: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Marina: Rekreační Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. září až čtvrtek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Marina: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Marina: Rekreační Pobyt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až pátek 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15960,- Kč.
 
Hotel Park Inn by Radisson
Dovolená Zalakaros levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Park Inn by Radisson s délkou 2 dní, v termínu 23. září 2020 až 24. září 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2855 Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Aqua
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Aqua, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 14 % v aktuální ceně 17052,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal