Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku. ☀️ Last Minute All Inclusive zájezdy do Maďarska. Ultra, Soft a Light All Inclusive Maďarsko 2021 / 2022. Ubytování v Maďarsku se stravou a službami v ceně. Maďarsko 2021 / 2022.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko All Inclusive - Maďarsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko All Inclusive podle termínu

Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až pátek 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8530,- Kč.
 
Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až pondělí 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 17515,- Kč.
 
Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel)
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. březen až úterý 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3720,- Kč.
 
Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. březen až pátek 26. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4900,- Kč.
 
Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 5 Nocí
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až čtvrtek 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Hotel Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn Zalakaros, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 29. březen až sobota 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 10190,- Kč.
 
Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 31. březen až pátek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4900,- Kč.
 
Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9390,- Kč.
 
Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 16333,- Kč.
 
Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel)
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Adventor (Ex. Greenfield Hotel), s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. duben až středa 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16160,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 98 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal