Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku. ☀️ Last Minute All Inclusive zájezdy do Maďarska. Ultra, Soft a Light All Inclusive Maďarsko 2020 / 2021. Ubytování v Maďarsku se stravou a službami v ceně. Maďarsko 2020 / 2021.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko All Inclusive - Maďarsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko All Inclusive - podle termínu

Hotel Marina
Dovolená Balaton levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Marina s délkou 4 dní, v termínu 30. září 2020 až 3. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 5100 Kč.
 
Zalakaros, Hotel Park Inn****, All Inclusive Nebo
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Západní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Zalakaros, Hotel Park Inn****, All Inclusive Nebo , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 13530,- Kč.
 
Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 7 Nocí
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 13790,- Kč.
 
Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Balaton v hvězdičkovém ubytování Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19020,- Kč.
 
Hotel Ensana Spa Resort Aqua (Danubius)
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ensana Spa Resort Aqua (Danubius), s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 23300,- Kč.
 
Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Balaton v hvězdičkovém ubytování Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6320,- Kč.
 
Greenfield Hotel Golf And Spa
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Greenfield Hotel Golf And Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12030,- Kč.
 
Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9390,- Kč.
 
Hotel Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn Zalakaros, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. říjen až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 12400,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Bük
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Bük, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. říjen až pondělí 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5326,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Animační programy
  • Dětský bazén
  • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 102 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal