Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Maďarsku ✅ Last Minute All Inclusive zájezdy do Maďarska. Ultra, Soft a Light All Inclusive Maďarsko 2019. Ubytování v Maďarsku se stravou a službami v ceně. Maďarsko 2019.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko All Inclusive - Maďarsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko All Inclusive - podle termínu

Health Spa Hotel Bük
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Health Spa Hotel Bük, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až neděle 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 14955,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Aqua
Dovolená Maďarsko 2019 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Aqua, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4420,- Kč.
 
Greenfield Hotel Golf & Spa
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Greenfield Hotel Golf & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9140,- Kč.
 
Park Inn
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 2. duben až čtvrtek 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4600,- Kč.
 
Orchidea Lipót
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v hvězdičkovém ubytování Orchidea Lipót, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 3. duben až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 5067,- Kč.
 
Park Inn
Dovolená Maďarsko 2019 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 3. duben až neděle 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6500,- Kč.
 
Health Spa Hotel Bük
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Health Spa Hotel Bük, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. duben až čtvrtek 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 15164,- Kč.
 
Park Inn
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. duben až čtvrtek 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7100,- Kč.
 
Orchidea Lipót
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v hvězdičkovém ubytování Orchidea Lipót, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 9. duben až sobota 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 6756,- Kč.
 
Orchidea Lipót
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v hvězdičkovém ubytování Orchidea Lipót, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. duben až pondělí 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 6756,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 91 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal