Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Dovolená Balaton 2022 - Balaton 2022

Dovolená Balaton 2022. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Balaton za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Balaton. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Balaton 2022

Ensana Thermal Hévíz Health Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 660 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. leden až čtvrtek 27. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 13660,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 63 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ensana Thermal Hévíz Health Spa je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ensana Thermal Hévíz Health Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 860 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 27. ledna do pondělí 31. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 7860,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 63 cestovatelů).
Ensana Thermal Hévíz Health Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 810 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až středa 9. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 18 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 7810,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 63 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ensana Thermal Hévíz Health Spa je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Palace Hévíz
★★★★
 
  • 6 880 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace Hévíz od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 11. února do středa 16. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 24 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6880,- Kč.
Palace Hévíz
★★★★
 
  • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace Hévíz, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. únor až pondělí 28. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 37 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Erzsébet
★★★
👍👍👍👍
 
  • 4 450 Kč

Detail

4/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. února do středa 2. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 39 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4450,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 5 cestovatelů).
Ensana Thermal Hévíz Health Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 395 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. březen až neděle 6. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 6395,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 63 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ensana Thermal Hévíz Health Spa je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Palace Hévíz
★★★★
 
  • 8 160 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v resortu Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace Hévíz od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 4. března do středa 9. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 45 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8160,- Kč.
Erzsébet
★★★
👍👍👍👍
 
  • 2 380 Kč

Detail

4/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až pondělí 14. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 53 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Erzsébet je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Majerik
★★★
 
  • 4 050 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v resortu Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Majerik od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. března do středa 16. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 53 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4050,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 121 nalezených

Dovolenou Balaton 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2022, dovolenou Slovinsko 2022, dovolenou Spojené arabské emiráty 2022/2023 nebo například dovolenou Srí Lanka 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Balaton nebo sekci dovolená s dětmi.