Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel v Maďarsku v lokalitě Balaton. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maďarské lokalitě Balaton 2020.

1Madarsko.cz    >    
Balaton    >    

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Balaton 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Balaton v Maďarsku

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12824,- Kč.
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Hévíz
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Hévíz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. červenec až pondělí 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 160 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15050,- Kč.
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 11. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7580,- Kč.
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 12. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 298 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 13265,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Balaton podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal