Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Hévíz s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Hévíz v Maďarsku v lokalitě Balaton. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maďarské lokalitě Balaton 2021.

1Madarsko.cz    >    
Balaton    >    

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Hévíz - Balaton 2021

Vyhledávání zájezdů

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Hévíz - Balaton v Maďarsku

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. únor až pondělí 22. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 139 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12571,- Kč.
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až neděle 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13664,- Kč.
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13437,- Kč.
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Hévíz
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel - Hévíz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 368 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13790,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Balaton podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal