Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v březnu 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - březen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v březnu 2021

Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 10685,- Kč.
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4710,- Kč.
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Ensana Health Spa Resort Hévíz: Rekreační Pobyt 4
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Health Spa Resort Hévíz: Rekreační Pobyt 4 , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8160,- Kč.
 
Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius)
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12000,- Kč.
 
Hajdúszoboszló, Hungarospa Thermal Hotel*** Superi
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló, Hungarospa Thermal Hotel*** Superi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4070,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12050,- Kč.
 
Hotel Divina 4*, Harkány
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Divina 4*, Harkány, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6840,- Kč.
 
Hotel Gotthard Therme
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Střední Zadunají v hvězdičkovém ubytování Hotel Gotthard Therme, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Hotel Lions Garden V Budapešti
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lions Garden V Budapešti, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 434 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal