Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v březnu 2022. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen v Maďarsku.

Dovolená Maďarsko    >    

Dovolená v Maďarsku - březen 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v březnu 2022

Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem, v místě Hungarospa Thermal v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až úterý 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 317 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8885,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. březen až sobota 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 320 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 880,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Fischerman
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Fischerman, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 321 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2627,- CZK.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem, v místě Hungarospa Thermal v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až středa 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 321 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5305,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Tisza 2
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Tisza 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 321 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2393,- CZK.
 
Fischerman
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Fischerman, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2627,- Kč.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem, v místě Hungarospa Thermal v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až pondělí 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2765,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Tisza 2
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Tisza 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2393,- Kč.
 
Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Budapešť a okolí v ?hvězdičkovém ubytování Budapešť-Hotel Sissi*** Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 14. březen až úterý 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 330 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 880,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem, v místě Hungarospa Thermal v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. březen až středa 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 332 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8885,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal