Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Budapešť 2019/2020 levně. ✅ Last Minute zájezdy Budapešť za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Maďarsku 2019/2020.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená Budapešť - Budapešť 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Budapešť a Last Minute zájezdy

Danubius Grand Hotel Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Grand Hotel Margitsziget, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8280,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 27. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2184,- Kč.
 
Hotel Danubius Resort Helia
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Danubius Resort Helia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 28. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9872,- Kč.
 
Hotel Sissi
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sissi, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 29. srpen až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5670,- Kč.
 
Hotel Danubius Resort Helia
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Danubius Resort Helia, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až středa 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12340,- Kč.
 
Hotel Danubius Resort Helia
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Danubius Resort Helia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až pondělí 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9084,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 17300,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
 
Health Spa Hotel Margitsziget & Grand Hotel Margit
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Health Spa Hotel Margitsziget & Grand Hotel Margit, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17454,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 3. září až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské levně v aktuální ceně 7120,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 3. září až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4770,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Budapešť podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal