Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Danubius Hotel Helia - Budapest s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Maďarsku v lokalitě Budapešť - Danubius Hotel Helia - Budapest. Last Minute pobyty v maďarské lokalitě Budapešť 2020.

1Madarsko.cz    >    
Budapešť    >    

Danubius Hotel Helia - Budapest

Vyhledávání zájezdů

Danubius Hotel Helia - Budapest podle termínu

Danubius Hotel Helia - Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Helia - Budapest, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až pondělí 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14490,- Kč.
 
Danubius Hotel Helia - Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Helia - Budapest, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 19. květen až úterý 26. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19530,- Kč.
 
Danubius Hotel Helia - Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Helia - Budapest, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 5. říjen až pondělí 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 347 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19530,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Budapešť podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal