Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Grand Hotel Danubius Margitsziget s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Grand Hotel Danubius Margitsziget v Maďarsku v lokalitě Budapešť. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maďarské lokalitě Budapešť 2020.

1Madarsko.cz    >    
Budapešť    >    

Grand Hotel Danubius Margitsziget - Budapešť 2020

Vyhledávání zájezdů

Grand Hotel Danubius Margitsziget - Budapešť v Maďarsku

Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. srpen až čtvrtek 20. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 16611,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 30. srpen až neděle 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 22169,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 17773,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 19082,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až čtvrtek 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 14686,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 137 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 14686,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Budapešť podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal