Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Hotel Corvin s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Corvin v Maďarsku v lokalitě Budapešť. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maďarské lokalitě Budapešť 2020.

1Madarsko.cz    >    
Budapešť    >    

Hotel Corvin - Budapešť 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Hotel Corvin - Budapešť v Maďarsku

Hotel Corvin
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Corvin, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. březen až sobota 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5320,- Kč.
 
Hotel Corvin
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Corvin, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. duben až sobota 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7250,- Kč.
 
Hotel Corvin
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Corvin, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 25. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7000,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Budapešť podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal