Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Hotel Szőnyi Garden s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Szőnyi Garden v Maďarsku v lokalitě Budapešť. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maďarské lokalitě Budapešť 2020.

1Madarsko.cz    >    
Budapešť    >    

Hotel Szőnyi Garden - Budapešť 2020

Vyhledávání zájezdů

Hotel Szőnyi Garden - Budapešť v Maďarsku

Hotel Szőnyi Garden
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Szőnyi Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9345,- Kč.
 
Hotel Szőnyi Garden
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Szőnyi Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. srpen až pátek 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9345,- Kč.
 
Hotel Szőnyi Garden
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Szőnyi Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 143 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9345,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Budapešť podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal