Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v červnu 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v červnu 2021

Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 5280,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 11329,- Kč.
 
Continental Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Continental Hotel Budapešt, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12300,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7470,- Kč.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10270,- Kč.
 
Hotel Ensana Spa Resort Aqua (Danubius)
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ensana Spa Resort Aqua (Danubius), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 4830,- Kč.
 
Hotel Greenfield Golf A Spa
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Greenfield Golf A Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 14110,- Kč.
 
Hotel Well
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Well, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11620,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 29260,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 10640,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 395 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal