Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v červnu 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v červnu 2021

Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 6692,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 8963,- Kč.
 
Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 17780,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15240,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7620,- Kč.
 
Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius)
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 14450,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6580,- Kč.
 
Hotel Eger
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eger, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3120,- Kč.
 
Hotel Pelion
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pelion, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 8680,- Kč.
 
Hotel Promenade
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Promenade, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 13770,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 571 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal