Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená Maďarsko 2023    >    
Jih od Dunaje    >    

Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Červen v Maďarsku

Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v červnu 2023. Zájezdy Jih od Dunaje za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023

Dovolená Maďarsko v létě 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Severní Maďarsko, Panoráma apartman v ?hvězdičkovém ubytování Tulipán Panoráma Apartman, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 1. červen až pátek 2. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 67 dní za aktuální cenu 788,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Červen v Maďarsku
Tulipán Panoráma Apartman
★★
 • 804 Kč
 • 788 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Belvárdi Fogadó od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 2. června do čtvrtka 8. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 68 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 5515,- Kč.
  Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023
  Belvárdi Fogadó
  ★★★★
  • 5 628 Kč
  • 5 515 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v létě 2023 v letovisku Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování R73 Residences, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. červen až středa 7. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 68 dní za aktuální cenu 4154,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Červen v Maďarsku - R73 Residences
  R73 Residences
  ★★
  • 4 196 Kč
  • 4 154 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Divina od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 2. června do neděle 4. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 68 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 2790,- Kč.
  Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Červen v Maďarsku - Divina
  Divina
  ★★★★
   
  • 2 790 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko v létě 2023 v letovisku Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Edit, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. červen až středa 7. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 68 dní za aktuální cenu 2298,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Červen v Maďarsku - Penzion Edit
  Penzion Edit
  ★★
  • 2 345 Kč
  • 2 298 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Harkány, v místě Harkány v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Gyongyvirág od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 2. června do neděle 11. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 68 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5650,- Kč.
  Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Apartmán Gyongyvirág
  Apartmán Gyongyvirág
  ★★
   
  • 5 650 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko v létě 2023 v letovisku Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Somogy Kertje Üdülőfalu, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. červen až pondělí 5. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 69 dní za aktuální cenu 2001,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Somogy Kertje Üdülőfalu
  Somogy Kertje Üdülőfalu
  ★★★★
  • 2 042 Kč
  • 2 001 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Kálvária Rácz od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. června do čtvrtka 8. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 69 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 3053,- Kč.
  Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Kálvária Rácz
  Kálvária Rácz
  ★★★
  • 3 115 Kč
  • 3 053 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v létě 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Barbakán v 3hvězdičkovém ubytování Barbakán, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. červen až úterý 6. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 69 dní za aktuální cenu 2157,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jih od Dunaje v červnu 2023 - Barbakán
  Barbakán
  ★★★
  • 2 201 Kč
  • 2 157 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Divina od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 4. června do středy 7. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 70 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3580,- Kč.
  Divina
  Divina
  ★★★★
   
  • 3 580 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 24 nalezených

  Dovolenou Jih od Dunaje 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko červen, Tunisko červen, Turecko červen nebo například dovolenou USA červen? Další možností je třeba Zanzibar červen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jih od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.