Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v červenci 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - Zájezdy červenec 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy do Maďarska v červenci 2020

Hotel Park Inn Zalakaros Resort Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn Zalakaros Resort Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 6450,- Kč.
 
Apartmány Sol
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Sol, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1464,- Kč.
 
Hotel Atrium Fashion V Budapešti
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Atrium Fashion V Budapešti, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3970,- Kč.
 
Két Korona - Balatonszárszó
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Két Korona - Balatonszárszó, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15610,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský bazén
 
Thermal Hotel Mosonmagyaróvár*** - Lázeňský Relax
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Mosonmagyaróvár*** - Lázeňský Relax , s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5490,- Kč.
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7170,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 
Hotel Annabella
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Annabella, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až čtvrtek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 14140,- Kč.
 
Hotel Freya
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Freya, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8040,- Kč.
 
Hotel Sante
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sante, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2950,- Kč.
 
Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3670,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 123 nalezených

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal