Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Budapešť    >    

Dovolená Budapešť v červenci 2022 - Červenec v Maďarsku

Dovolená Budapešť v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v červenci 2022. Zájezdy Budapešť za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Budapešť v červenci 2022

Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort)
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • Silnice kolem hotelu
 • Surfování
 • TV
 • Tenis
 • Tobogány
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 
 • 19 830 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (465 hodnocení)

Nejnovější recenze: super dovolená

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Aquaworld Resort (ex. Ramada Resort) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až pátek 8. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 257 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19830,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort) je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lions Garden Hotel
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 770 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (31 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lions Garden Hotel od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do úterý 5. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 257 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5770,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Nh Budapest City
★★★★
 
 • 19 639 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Budapest City, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až úterý 12. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 257 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19639,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Nh Budapest City
★★★★
 
 • 10 459 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Budapest City od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do středa 6. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 257 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10459,- Kč.
Nh Budapest City
★★★★
 
 • 16 069 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Budapest City, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až neděle 10. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 257 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16069,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Nh Budapest City
★★★★
 
 • 14 289 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Budapest City od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 257 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14289,- Kč.
Nh Collection Budapest City Center
★★★★★
 
 • 16 829 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Nh Collection Budapest City Center, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až sobota 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 257 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16829,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Danubius Health Spa Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 380 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do úterý 5. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 258 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 7380,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Danubius Health Spa Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 230 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 258 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, aktuálně v ceně 17230,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Danubius Health Spa Resort je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Nh Budapest City
★★★★
 
 • 18 829 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Budapest City od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do pondělí 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 258 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 18829,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 199 nalezených

Dovolenou Budapešť 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021/2022 nebo například dovolenou Černá Hora 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Dominikánská republika.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle kvality: např Budapešť levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Budapešť nebo sekci dovolená s dětmi.