Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Maďarsko Dovolená    >    
Jižní Dolní Zem    >    

Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Červenec v Maďarsku

Dovolená a Last Minute zájezdy Jižní Dolní Zem v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v červenci 2022. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Roland, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 3. červenec až úterý 5. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -1 dní za aktuální cenu 507,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Červenec v Maďarsku
Roland
★★
 
  • 507 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Három Gúnár od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 6. července do pondělí 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3915,- Kč.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022
Három Gúnár
★★★★
 
  • 3 915 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Szeghalom, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 6. červenec až neděle 10. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 3045,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Červenec v Maďarsku - Hotel Szeghalom
Hotel Szeghalom
★★
 
  • 3 045 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. července do čtvrtka 14. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1722,- Kč.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Červenec v Maďarsku - Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő)
Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő)
★★
 
  • 1 722 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Tisza Alfa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 11. červenec až pátek 15. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 3188,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Červenec v Maďarsku - Tisza Alfa
Tisza Alfa
★★★
 
  • 3 188 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Szeghalom od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 14. července do soboty 16. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1522,- Kč.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Hotel Szeghalom
Hotel Szeghalom
★★
 
  • 1 522 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Szeghalom, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 16. červenec až úterý 19. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní za aktuální cenu 2283,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Hotel Szeghalom
Hotel Szeghalom
★★
 
  • 2 283 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Thermál od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 20. července do čtvrtka 21. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 203,- Kč.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Thermál
Thermál
★★★
 
  • 203 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fried Kastélyszálló, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 23. červenec až čtvrtek 28. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 19 dní za aktuální cenu 6307,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem v červenci 2022 - Fried Kastélyszálló
Fried Kastélyszálló
★★★★
 
  • 6 307 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Thermál od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 31. července do pátku 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 27 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1015,- Kč.
Thermál
Thermál
★★★
 
  • 1 015 Kč

Detail


Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

Dovolenou Jižní Dolní Zem 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Dominikánská republika červenec, Egypt červenec, Francie červenec nebo například dovolenou Guadeloupe červenec? Další možností je třeba Chorvatsko červenec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jižní Dolní Zem nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal