Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka cyklozájezdů do Maďarska levně. ☀️ Odjezdy z Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Trutnova, Plzně a dalších měst. Aktivní dovolená v Maďarsku na kole 2021 / 2022 a Last Minute cyklistické zájezdy. Maďarsko 2021 / 2022.

1Madarsko.cz    >    

Cyklozájezdy Maďarsko - Maďarsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Cyklozájezdy Maďarsko podle termínu

Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až neděle 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 22560,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. březen až neděle 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 20680,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. březen až středa 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 26320,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. březen až neděle 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11280,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3760,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. březen až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 31000,- Kč.
 
Hotel Kehida Termal
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kehida Termal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. březen až neděle 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 3080,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. březen až úterý 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7520,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1880,- Kč.
 
Hotel Karos Spa
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Karos Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až středa 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6440,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Fitness
 

Zobrazeno 1-10 z 283 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal