Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v dubnu 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - Zájezdy duben 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy do Maďarska v dubnu 2020

Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15040,- Kč.
 
Hotel Freya
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Freya, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6840,- Kč.
 
Hotel Venus
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Venus, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10220,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Volejbal
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Jufa Vulkan Thermen Resort - Celldömölk
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jufa Vulkan Thermen Resort - Celldömölk, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2403,- Kč.
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7170,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 
Hotel Lídia, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lídia, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3250,- Kč.
 
Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3670,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7470,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Balance V Lenti, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7120,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 96 nalezených

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal