Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v dubnu 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - duben 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v dubnu 2020

Hotel Freya
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Freya, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 8400,- Kč.
 
Hotel Club Tihany
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Club Tihany, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 3870,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna kol
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 13740,- Kč.
 
Hotel Azur
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Azur, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6682,- Kč.
 
Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 17890,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 13300,- Kč.
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7170,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 
Hotel Mendan Magic Spa & Wellness
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mendan Magic Spa & Wellness, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5364,- Kč.
 
Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3670,- Kč.
 
Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6135,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 97 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal