Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená Maďarsko 2023    >    

Informace o Maďarsku s možností přidat odkaz - Maďarsko 2023

Všeobecné informace o Maďarsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Maďarsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Maďarsko 2023.

Dovolená Maďarsko 2023
Last Minute Maďarsko

Maďarsko - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na tomto webu odkaz, PR článek, banner nebo jinou reklamu? Kontaktujte nás na reklama pro cestovní kanceláře.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Maďarsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Maďarsku

Zajímají vás jak draho je v Maďarsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Maďarsku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Maďarska můžeme doporučit weby Dovolená Maďarsko a Maďarsko Last Minute.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Maďarska především do destinací Balaton, Budapešť, Jezero Tisza, Jih od Dunaje, Jižní Dolní Zem, Severní Dolní Zem, Severní Maďarsko, Střed okolí Dunaje, Zalakaros a Západ od Dunaje naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.
Pro slovenské cestovní kanceláře pořádající zájezdy do Maďarska můžete využít zase seznam slovenských CA a CK.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Maďarsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí v Maďarsku

Jaké je aktuální počasí v Maďarsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně 1madarsko.cz

Informace o doméně 1madarsko.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje katalog zajímavých českých domén, které jsou většinou volné (pokud je již někdo nezaregistroval nebo původní majitel neprodloužil). Jedná se tedy o domény, které byly používané, ale z důvodu neprodloužení nebo smazání čekají na další využití. Další zajímavé domény pak naleznete na webu zajímavé domény k prodeji.

Zážitkové pobyty

Zajímají vás kromě dovolené také zážitkové pobyty? Proč si nějaký takový pobytový zážitek nedopřát. Na Zivotnizazitek.cz naleznete zážitkové pobyty pro páry a další zážitky.

Dovolenou Maďarsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt - informace o dovolené, Francie - informace o dovolené, Francouzská Polynésie - informace o dovolené nebo například dovolenou Guadeloupe - informace o dovolené? Další možností je třeba Chorvatsko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.