Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Informace o Maďarsku s možností přidat odkaz - Maďarsko 2021 / 2022

Všeobecné informace o Maďarsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Maďarsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Maďarsko 2021 / 2022.

Maďarsko - informace s možností přidat odkaz/URL

Všeobecné informace o Maďarsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Maďarsku

Zajímají vás jak draho je v Maďarsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Maďarsku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Maďarska můžeme doporučit weby Dovolená Maďarsko a Maďarsko Last Minute.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Maďarska především do destinací Balaton, Budapešť, Jezero Tisza, Jih od Dunaje, Jižní Dolní Zem, Severní Dolní Zem, Severní Maďarsko, Střed okolí Dunaje, Zalakaros a Západ od Dunaje naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.
Pro slovenské cestovní kanceláře pořádající zájezdy do Maďarska můžete využít zase seznam slovenských CA a CK.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Maďarsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí v Maďarsku

Jaké je aktuální počasí v Maďarsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně 1madarsko.cz

Informace o doméně 1madarsko.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje katalog zajímavých českých domén, které jsou většinou volné (pokud je již někdo nezaregistroval nebo původní majitel neprodloužil). Jedná se tedy o domény, které byly používané, ale z důvodu neprodloužení nebo smazání čekají na další využití.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Maďarsku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Maďarsku. Pokud máte vlastní internetové stránky o Maďarsku, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Maďarsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko - informace o dovolené, USA - informace o dovolené, Vietnam - informace o dovolené nebo například dovolenou Zanzibar - informace o dovolené? Další možností je třeba Albánie - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle kvality: např Maďarsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.