Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka jarní dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online 2020 / 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy na jaře do Maďarska. Jarní pobyty a prázdniny s dětmi v Maďarsku. Maďarsko 2020 / 2021.

1Madarsko.cz    >    

Jarní dovolená v Maďarsku - Maďarsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Jarní dovolená v Maďarsku podle termínu

Hotel Karos Spa: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Karos Spa: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až středa 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 154 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 3077,- Kč.
 
Apollo - Hajdúszoboszló
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apollo - Hajdúszoboszló, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 154 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3720,- Kč.
 
Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margitsziget: Rekreační Pobyt S Polop, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 154 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 14700,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 154 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Hunguest Hotel Béke
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Béke, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 154 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 4790,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8400,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6760,- Kč.
 
Hunguest Hotel Béke
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Béke, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4820,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 786 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal