Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Jezero Tisza Dovolená 2022/2023

Dovolená Jezero Tisza 2022/2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Jezero Tisza za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Jezero Tisza. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Jezero Tisza Dovolená 2022/2023

Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v letovisku Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Füge (Poroszló), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 8. prosinec až neděle 11. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 3516,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Jezero Tisza Dovolená 2022/2023
Penzion Füge (Poroszló)
★★
 
 • 3 516 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Tisia Spa (Tiszaújváros) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. prosince do pátku 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální online ceně 10554,- Kč.
Jezero Tisza Dovolená 2022/2023
Tisia Spa (Tiszaújváros)
★★
 • 15 296 Kč
 • 10 554 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v letovisku Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Füge (Poroszló), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 12. prosinec až čtvrtek 15. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 3516,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Jezero Tisza Dovolená 2022/2023 - Penzion Füge (Poroszló)
  Penzion Füge (Poroszló)
  ★★
   
  • 3 516 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tisza Balneum od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 12. prosince do čtvrtka 15. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 35 %, v aktuální online ceně 3063,- Kč.
  Jezero Tisza Dovolená 2022/2023 - Tisza Balneum
  Tisza Balneum
  ★★★★
  • 4 712 Kč
  • 3 063 Kč
 • - 35 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v letovisku Jezero Tisza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tisza Balneum, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 12. prosinec až pátek 16. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 4085,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 35 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Jezero Tisza Dovolená 2022/2023 - Tisza Balneum
  Tisza Balneum
  ★★★★
  • 6 285 Kč
  • 4 085 Kč
 • - 35 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Füge (Poroszló) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 13. prosince do pátku 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3516,- Kč.
  Jezero Tisza Dovolená 2022/2023 - Penzion Füge (Poroszló)
  Penzion Füge (Poroszló)
  ★★
   
  • 3 516 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v letovisku Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Tornácos (Sarud), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 14. prosinec až neděle 18. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 13021,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Jezero Tisza Dovolená 2022/2023 - Penzion Tornácos (Sarud)
  Penzion Tornácos (Sarud)
  ★★
   
  • 13 021 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Tisia Spa (Tiszaújváros) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 17. prosince do úterý 20. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 4523,- Kč.
  Jezero Tisza Dovolená 2022/2023 - Tisia Spa (Tiszaújváros)
  Tisia Spa (Tiszaújváros)
  ★★
   
  • 4 523 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v letovisku Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Tornácos (Sarud), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 17. prosinec až pondělí 19. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 6511,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Jezero Tisza Dovolená 2022/2023 - Penzion Tornácos (Sarud)
  Penzion Tornácos (Sarud)
  ★★
   
  • 6 511 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Tornácos (Sarud) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 17. prosince do čtvrtka 22. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 16277,- Kč.
  Penzion Tornácos (Sarud)
  Penzion Tornácos (Sarud)
  ★★
   
  • 16 277 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 65 nalezených

  Dovolenou Jezero Tisza 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Chorvatsko 2022, dovolenou Itálie 2022, dovolenou Jordánsko 2022/2023 nebo například dovolenou Kanárské ostrovy 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kapverdské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jezero Tisza nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal