Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Maďarsko Dovolená    >    

Dovolená Jezero Tisza 2022 - Jezero Tisza 2022

Dovolená Jezero Tisza 2022. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Jezero Tisza za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Jezero Tisza. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Jezero Tisza 2022

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tisza Balneum, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 10. červenec až středa 13. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 6176,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jezero Tisza 2022 - Jezero Tisza 2022
Tisza Balneum
★★★★
 
 • 6 176 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Tisia Spa (Tiszaújváros) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 11. července do čtvrtka 14. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5328,- Kč.
Dovolená Jezero Tisza 2022
Tisia Spa (Tiszaújváros)
★★
 
 • 5 328 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Tisia Spa (Tiszaújváros), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 12. červenec až neděle 17. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní za aktuální cenu 9968,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jezero Tisza 2022 - Jezero Tisza 2022 - Tisia Spa (Tiszaújváros)
Tisia Spa (Tiszaújváros)
★★
 
 • 9 968 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tisza Balneum od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 13. července do soboty 16. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6176,- Kč.
Dovolená Jezero Tisza 2022 - Jezero Tisza 2022 - Tisza Balneum
Tisza Balneum
★★★★
 
 • 6 176 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Tisia Spa (Tiszaújváros), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 13. červenec až pátek 15. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 3915,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jezero Tisza 2022 - Jezero Tisza 2022 - Tisia Spa (Tiszaújváros)
Tisia Spa (Tiszaújváros)
★★
 
 • 3 915 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Füge (Poroszló) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 14. července do soboty 16. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1885,- Kč.
Dovolená Jezero Tisza 2022 - Penzion Füge (Poroszló)
Penzion Füge (Poroszló)
★★
 
 • 1 885 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Herczeg Udvarház (Poroszló), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 17. červenec až čtvrtek 21. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní za aktuální cenu 3318,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 17 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jezero Tisza 2022 - Herczeg Udvarház	(Poroszló)
Herczeg Udvarház (Poroszló)
★★
 • 3 998 Kč
 • 3 318 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Tisza-Tó Apartmanpark (Kisköre) od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 18. července do úterý 19. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 14 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1711,- Kč.
  Dovolená Jezero Tisza 2022 - Tisza-Tó Apartmanpark (Kisköre)
  Tisza-Tó Apartmanpark (Kisköre)
  ★★
   
  • 1 711 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tisza Balneum, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 18. červenec až středa 20. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 14 dní za aktuální cenu 4118,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jezero Tisza 2022 - Tisza Balneum
  Tisza Balneum
  ★★★★
   
  • 4 118 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jezero Tisza v ?hvězdičkovém ubytování Herczeg Udvarház (Poroszló) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 19. července do čtvrtka 21. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 1659,- Kč.
  Herczeg Udvarház	(Poroszló)
  Herczeg Udvarház (Poroszló)
  ★★
  • 1 999 Kč
  • 1 659 Kč
 • - 17 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 48 nalezených

  Dovolenou Jezero Tisza 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Keňa 2022, dovolenou Kuba 2022, dovolenou Kypr 2022/2023 nebo například dovolenou Maďarsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jezero Tisza nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal