Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená Maďarsko 2023    >    

Dovolená Jih od Dunaje 2023

Dovolená Jih od Dunaje 2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Jih od Dunaje za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Jih od Dunaje. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Jih od Dunaje 2023

Základní informace

Dovolená Maďarsko v zimě 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Gere Art v ?hvězdičkovém ubytování Gere Art, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 31. leden až neděle 5. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 3339,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 9 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.


Általános szolgáltatások

WI-FI, Felszerelt konyha, Kávéfőző, Panoráma terasz, Gáztűzhely, Zárt parkoló, Parkoló az udvarban, Erkélyes szoba, Free Wi-Fi szálloda egész területén

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Babaágy, Babafürdető kád, Családi szobák

Konferencia szolgáltatások

Légkondicionálás


Dovolená Jih od Dunaje 2023
Gere Art
★★
 • 3 669 Kč
 • 3 339 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Szinbád od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 31. ledna do středy 1. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 728,- Kč.
  Dovolená Jih od Dunaje 2023
  Szinbád
  ★★
  • 809 Kč
  • 728 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Termál Kemping apartman v ?hvězdičkovém ubytování Termál Kemping Apartman, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 31. leden až pátek 3. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 5565,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 9 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jih od Dunaje 2023 - Termál Kemping Apartman
  Termál Kemping Apartman
  ★★
  • 6 115 Kč
  • 5 565 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Gunaras Resort Spa, v místě Gunaras Resort Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gunaras Resort Spa od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 31. ledna do neděle 5. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 6321,- Kč.
  Dovolená Jih od Dunaje 2023 - Gunaras Resort Spa
  Gunaras Resort Spa
  ★★★★
  • 7 023 Kč
  • 6 321 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Laterum v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Laterum, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. únor až pondělí 6. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 4077,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 11 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jih od Dunaje 2023 - Laterum
  Laterum
  ★★★★
  • 4 581 Kč
  • 4 077 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Gere Luxus, v místě Gere Luxus v ?hvězdičkovém ubytování Gere Luxus od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. února do neděle 5. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 3561,- Kč.
  Dovolená Jih od Dunaje 2023 - Gere Luxus
  Gere Luxus
  ★★
  • 3 913 Kč
  • 3 561 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Misleny Home Panzió (Kozármisleny) v ?hvězdičkovém ubytování Misleny Home Panzió (Kozármisleny), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 2. únor až pondělí 6. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 3049,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 10 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jih od Dunaje 2023 - Misleny Home Panzió (Kozármisleny)
  Misleny Home Panzió (Kozármisleny)
  ★★
  • 3 388 Kč
  • 3 049 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Forrás Vendégház Szálka, v místě Forrás Vendégház Szálka v ?hvězdičkovém ubytování Forrás Vendégház Szálka od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 3. února do pondělí 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 1240,- Kč.
  Dovolená Jih od Dunaje 2023 - Forrás Vendégház Szálka
  Forrás Vendégház Szálka
  ★★
  • 1 363 Kč
  • 1 240 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko v zimě 2023 v letovisku Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Adele Boutique, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 6. únor až pátek 10. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 5533,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Jih od Dunaje 2023 - Adele Boutique
  Adele Boutique
  ★★★★
   
  • 5 533 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku v zimě 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Flórián od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 6. února do středy 8. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1367,- Kč.
  Penzion Flórián
  Penzion Flórián
  ★★
   
  • 1 367 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 144 nalezených

  Dovolenou Jih od Dunaje 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Chorvatsko 2023, dovolenou Itálie 2023, dovolenou Jordánsko 2023/2024 nebo například dovolenou Kanárské ostrovy 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kapverdské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jih od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.