Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Jih od Dunaje 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Jih od Dunaje za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Jih od Dunaje. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená Jih od Dunaje - Jih od Dunaje 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jih od Dunaje a Last Minute

Boutique Hotel Divina
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Divina, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 15656,- Kč.
 
Hotel Boutique Divina
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v hvězdičkovém ubytování Hotel Boutique Divina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4260,- Kč.
 
Apartmán Penzion Mediterrán
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Penzion Mediterrán, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3168,- Kč.
 
Boutique Hotel Divina Harkány
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Divina Harkány, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až neděle 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9394,- Kč.
 
Hotel Xavin
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6506,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Hotel Xavin
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5190,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Apartmán Penzion Mediterrán
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Penzion Mediterrán, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. březen až čtvrtek 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3696,- Kč.
 
Harkány - Hotel Xavin
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harkány - Hotel Xavin, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. březen až pátek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10605,- Kč.
 
Hotel Xavin
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3890,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Hotel Xavin Wellness
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin Wellness, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4026,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 147 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Jih od Dunaje podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal