Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Maďarsko Dovolená    >    

Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Jižní Dolní Zem 2022

Dovolená Jižní Dolní Zem 2022. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Jižní Dolní Zem za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Jižní Dolní Zem. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Jižní Dolní Zem 2022

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Három Gúnár, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 6. červenec až pondělí 11. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 3915,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Jižní Dolní Zem 2022
Három Gúnár
★★★★
 
 • 3 915 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Szeghalom od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 6. července do neděle 10. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3045,- Kč.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022
Hotel Szeghalom
★★
 
 • 3 045 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 9. červenec až čtvrtek 14. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 1722,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Jižní Dolní Zem 2022 - Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő)
Penzion Belvárosi (Orosháza-Gyopárosfürdő)
★★
 
 • 1 722 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Tisza Alfa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 11. července do pátku 15. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3188,- Kč.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Jižní Dolní Zem 2022 - Tisza Alfa
Tisza Alfa
★★★
 
 • 3 188 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Szeghalom, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 14. červenec až sobota 16. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 1522,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Jižní Dolní Zem 2022 - Hotel Szeghalom
Hotel Szeghalom
★★
 
 • 1 522 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Szeghalom od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. července do úterý 19. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2283,- Kč.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Hotel Szeghalom
Hotel Szeghalom
★★
 
 • 2 283 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Thermál, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 20. červenec až čtvrtek 21. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní za aktuální cenu 203,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Thermál
Thermál
★★★
 
 • 203 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fried Kastélyszálló od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. července do čtvrtka 28. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 19 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6307,- Kč.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Fried Kastélyszálló
Fried Kastélyszálló
★★★★
 
 • 6 307 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Thermál, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 31. červenec až pátek 5. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 27 dní za aktuální cenu 1015,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jižní Dolní Zem 2022 - Thermál
Thermál
★★★
 
 • 1 015 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Jižní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Corso Boutique od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. srpna do úterý 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 33 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální online ceně 2990,- Kč.
Corso Boutique
Corso Boutique
★★★★
 • 3 691 Kč
 • 2 990 Kč
 • - 19 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

  Dovolenou Jižní Dolní Zem 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Keňa 2022, dovolenou Kuba 2022, dovolenou Kypr 2022/2023 nebo například dovolenou Maďarsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jižní Dolní Zem nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal