Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2021

Lion´s Garden Hotel - Budapest
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lion´s Garden Hotel - Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 272 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3150,- Kč.
 
Lion´s Garden Hotel - Budapest
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lion´s Garden Hotel - Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 275 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3150,- Kč.
 
Apollo - Hajdúszoboszló
Dovolená Maďarsko 2021 - Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apollo - Hajdúszoboszló, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 276 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8190,- Kč.
 
Greenfield Golf & Spa: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Maďarsko 2021 - Západní Zadunají v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Greenfield Golf & Spa: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 277 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 6318,- Kč.
 
Camping Village Aranypart: Rekreační Pobyt 10 Nocí
Dovolená Maďarsko 2021 - Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Camping Village Aranypart: Rekreační Pobyt 10 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 277 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 740,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád - Visegrád
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád - Visegrád, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pátek 14. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 277 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13930,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Domácí zvířata povolena
 
Apollo - Hajdúszoboszló
Dovolená Maďarsko 2021 - Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apollo - Hajdúszoboszló, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až středa 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 279 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3720,- Kč.
 
Lion´s Garden Hotel - Budapest
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lion´s Garden Hotel - Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až pondělí 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3150,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrád - Visegrád
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád - Visegrád, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13930,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Domácí zvířata povolena
 
Apollo - Hajdúszoboszló
Dovolená Maďarsko 2021 - Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apollo - Hajdúszoboszló, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 22 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal