Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2021

Danubius Hotel Bük
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Bük, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 19270,- Kč.
 
Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 4
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Střední Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Rába City Center: Rekreační Pobyt 4, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až středa 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2832,- Kč.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 10640,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort Budapest, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 15092,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 13551,- Kč.
 
Apartmánový Dům Gyöngyvirág
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 2hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Gyöngyvirág, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou večeře. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9940,- Kč.
 
Aqua Hotel Termál
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Aqua Hotel Termál, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6812,- Kč.
 
Boutique Hotel Budapešť
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešť, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12740,- Kč.
 
Budapešť, Vitta Hotel***
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť, Vitta Hotel***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 920,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 592 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal