Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v květnu 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - květen 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2020

Thermal Hotel Balance V Lenti
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Balance V Lenti, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5550,- Kč.
 
Erzsébet Park
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 14 % v aktuální ceně 6400,- Kč.
 
Hotel Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn Zalakaros, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až středa 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 13 % v aktuální ceně 7708,- Kč.
 
Budapešť, Promenade City Hotel ***superior
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v hvězdičkovém ubytování Budapešť, Promenade City Hotel ***superior, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Hotel Club Tihany
Dovolená Balaton levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Club Tihany s délkou 5 dní, v termínu 2. květen 2020 až 6. květen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3360 Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Fitness
  • Animační programy
  • Půjčovna kol
 
Hotel Eger
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Eger, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8670,- Kč.
 
Hotel Silverine Lake Resort
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Silverine Lake Resort, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až středa 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4920,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4140,- Kč.
 
Naturmed Hotel Carbona
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Naturmed Hotel Carbona, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15930,- Kč.
 
Erzsébet Park
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5100,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 139 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal