Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená Maďarsko 2023    >    

Dovolená v Maďarsku - květen 2023

Dovolená a Last Minute zájezdy Maďarsko v květnu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v květnu 2023. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online.

Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2023

Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Jižní Zadunají v ?hvězdičkovém ubytování Korona Apartman, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až pondělí 8. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní za aktuální cenu 7353,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená v Maďarsku - květen 2023
Korona Apartman
★★
 • 7 503 Kč
 • 7 353 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování The Aquincum Hotel Budapest od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do úterý 2. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 36 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 2124,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení The Aquincum Hotel Budapest je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 10 cestovatelů).
  Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2023
  The Aquincum Hotel Budapest
  ★★★★
  👍👍👍👍
  • 2 167 Kč
  • 2 124 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (10 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Střední Zadunají, Střed okolí Dunaje, Malomkert v ?hvězdičkovém ubytování Malomkert, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až neděle 7. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní za aktuální cenu 12104,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená v Maďarsku - květen 2023 - Malomkert
  Malomkert
  ★★
  • 12 608 Kč
  • 12 104 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, Budapešť, Leonardo, v místě Leonardo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do pondělí 8. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 36 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 11060,- Kč.

  Atributy: s restaurací.
  Dovolená v Maďarsku - květen 2023 - Leonardo
  Leonardo
  ★★★★
   
  • 11 060 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Budapešť a okolí, Budapešť, Up Hotel Budapest v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Up Hotel Budapest, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až středa 3. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní za aktuální cenu 7640,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.

  Atributy: s restaurací.
  Dovolená v Maďarsku - květen 2023 - Up Hotel Budapest
  Up Hotel Budapest
  ★★★★
   
  • 7 640 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Severní Maďarsko, Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, v místě Calimbra Konferencia és Wellness Hotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Calimbra Konferencia És Wellness Hotel od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do čtvrtka 4. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 36 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 3930,- Kč.

  Atributy: wellness pobyt.
  Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2023 - Calimbra Konferencia És Wellness Hotel
  Calimbra Konferencia És Wellness Hotel
  ★★★★
  • 4 094 Kč
  • 3 930 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Margaret Island, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až čtvrtek 4. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní za aktuální cenu 8484,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 8 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ensana Thermal Margaret Island 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2023 - Ensana Thermal Margaret Island
  Ensana Thermal Margaret Island
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 8 746 Kč
  • 8 484 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Jezero Tisza, Tisza Balneum, v místě Tisza Balneum v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tisza Balneum od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do pátku 5. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 36 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6276,- Kč.

  Atributy: wellness pobyt.
  Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2023 - Tisza Balneum
  Tisza Balneum
  ★★★★
   
  • 6 276 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na jaře 2023 v letovisku Střední Zadunají, Střed okolí Dunaje, Heléna v 3hvězdičkovém ubytování Heléna, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až pondělí 8. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní za aktuální cenu 6078,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 6 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.

  Atributy: wellness pobyt.
  Last Minute zájezdy do Maďarska v květnu 2023 - Heléna
  Heléna
  ★★★
  • 6 466 Kč
  • 6 078 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na jaře 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hunor od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do neděle 7. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 36 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 6342,- Kč.
  Hunor
  Hunor
  ★★★★
  • 6 538 Kč
  • 6 342 Kč
 • - 3 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 1104 nalezených

  Dovolenou Maďarsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie květen, Jordánsko květen, Kanárské ostrovy květen nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy květen? Další možností je třeba Keňa květen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.