Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online ✅ Super Last Minute zájezdy do Maďarska. All Inclusive pobyty Maďarsko na poslední chvíli výhodně. Maďarsko 2019.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko Last Minute - Maďarsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko Last Minute podle termínu

Hotel Rába City Center Györ
Dovolená Maďarsko 2019 - Sever Maďarska v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rába City Center Györ, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až sobota 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2560,- Kč.
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2019 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6410,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až pondělí 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1464,- Kč.
 
Zámecký Hotel Fried
Dovolená Maďarsko 2019 - Severní Dolní Zem v hvězdičkovém ubytování Zámecký Hotel Fried, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 3107,- Kč.
 
Danubius Grand Hotel Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Grand Hotel Margitsziget, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až sobota 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5520,- Kč.
 
Hotel Wolf
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Wolf, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až úterý 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4690,- Kč.
 
Zámecký Hotel Fried - 2 Noci V Resorte
Dovolená Maďarsko 2019 - Severní Dolní Zem v hvězdičkovém ubytování Zámecký Hotel Fried - 2 Noci V Resorte, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až sobota 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2263,- Kč.
 
Budapešť, Promenade City Hotel ***superior
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v hvězdičkovém ubytování Budapešť, Promenade City Hotel ***superior, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pátek 29. březen až sobota 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1220,- Kč.
 
Zámecký Hotel Fried - 2 Noci V Resorte
Dovolená Maďarsko 2019 - Severní Dolní Zem v hvězdičkovém ubytování Zámecký Hotel Fried - 2 Noci V Resorte, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 29. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2263,- Kč.
 
Ferya
Dovolená Maďarsko 2019 - Jižní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Ferya, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 14 % v aktuální ceně 8850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 192 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal