Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy do Maďarska. All Inclusive pobyty Maďarsko na poslední chvíli výhodně. Maďarsko 2021 / 2022.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko Last Minute - Maďarsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko Last Minute podle termínu

Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 8064,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4240,- Kč.
 
Continental Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Continental Hotel Budapešt, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8230,- Kč.
 
Continental Hotel Budapešť
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Continental Hotel Budapešť, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 2540,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Hotel Pelion: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pelion: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 
Penzion Boulevard City***-Apartmány
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Penzion Boulevard City***-Apartmány, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1568,- Kč.
 
Fischerman
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Fischerman, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 1869,- Kč.
 
Tisza 2
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Tisza 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 1872,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort Budapest
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort Budapest, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 7485,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3874 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal