Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy do Maďarska. All Inclusive pobyty Maďarsko na poslední chvíli výhodně. Maďarsko 2021.

Dovolená Maďarsko    >    

Maďarsko Last Minute - Maďarsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko Last Minute podle termínu

Aria Hotel Budapest
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aria Hotel Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až úterý 20. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17890,- CZK.
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Boutique hotel Budapest v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7370,- Kč.
 
Budapešť, Hotel Bo18
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Maďarsko v ?hvězdičkovém ubytování Budapešť, Hotel Bo18, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1590,- CZK.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 17773,- Kč.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15835,- CZK.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12695,- Kč.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 22169,- CZK.
 
Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Ensana Thermal Margaret Island v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15234,- Kč.
 
Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Ensana Thermal Margaret Island v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7617,- CZK.
 
Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Střední Zadunají, v místě Gotthard Therme Hotel & Conference v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 5108 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal