Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v lednu 2021. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - leden 2021

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v lednu 2021

Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 267 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 22169,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. leden až úterý 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 267 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10156,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko 2021 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 3. leden až středa 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 269 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7674,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10156,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. leden až sobota 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 273 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6334,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2021 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 9. leden až pondělí 11. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 275 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6334,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal