Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v lednu 2022. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden v Maďarsku.

Dovolená Maďarsko    >    

Dovolená v Maďarsku - leden 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v lednu 2022

Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až pondělí 3. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6334,- CZK.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až čtvrtek 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15835,- Kč.
 
Fischerman
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Fischerman, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2627,- CZK.
 
Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem, v místě Hungarospa Thermal v 3hvězdičkovém ubytování Hajdúszoboszló - Hotel Hungarospa Thermal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10070,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Tisza 2
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Tisza 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2620,- CZK.
 
Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Ensana Thermal Margaret Island v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 259 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15234,- Kč.
 
Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Ensana Thermal Margaret Island v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. leden až pátek 7. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 259 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15835,- CZK.
 
Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v místě Ensana Thermal Margaret Island v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. leden až čtvrtek 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 259 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12668,- Kč.
 
Apartmán Penzion Mediterrán
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Penzion Mediterrán, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až čtvrtek 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 260 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1694,- CZK.
 
Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až neděle 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 260 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 19002,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 40 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal