Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku letecky ✈ za nejlepší ceny online. ☀️ Letecké zájezdy do Maďarska z letiště Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary, Pardubice, Bratislava, Mnichov, Vídeň, Linec a Katovice. Last Minute pobyty. Maďarsko 2020 / 2021.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko letecky - Maďarsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko letecky podle termínu

Iberostar Grand Budapest
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberostar Grand Budapest, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11390,- Kč.
 
Hilton
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9700,- Kč.
 
Marmara
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marmara, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9910,- Kč.
 
Hilton
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9370,- Kč.
 
Hilton
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až neděle 14. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 137 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9370,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal