Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka ubytování v levných apartmánech v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v levných soukromých apartmánech a rekreačních domech v Maďarsku 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Maďarsko 2021 / 2022.

1Madarsko.cz    >    

Levné apartmány Maďarsko - Maďarsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Levné apartmány Maďarsko podle termínu

Penzion Boulevard City***-Apartmány
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Penzion Boulevard City***-Apartmány, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. únor až neděle 21. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1568,- Kč.
 
Penzion Boulevard City***-Apartmány
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Penzion Boulevard City***-Apartmány, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1568,- Kč.
 
Penzion Boulevard City***-Apartmány
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Penzion Boulevard City***-Apartmány, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1568,- Kč.
 
Penzion Boulevard City***-Apartmány
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Penzion Boulevard City***-Apartmány, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. březen až úterý 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1568,- Kč.
 
Apartmánový Dům Gyöngyvirág
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 2hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Gyöngyvirág, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až neděle 23. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4400,- Kč.
 
Apartmánový Dům Gyöngyvirág
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 2hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Gyöngyvirág, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až pondělí 24. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3870,- Kč.
 
Apartmánový Dům Gyöngyvirág
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 2hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Gyöngyvirág, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 20. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou večeře. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11330,- Kč.
 
Apartmánový Dům Gyöngyvirág
Dovolená Maďarsko v létě 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 2hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Gyöngyvirág, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až neděle 27. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 140 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7410,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 160 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 800,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 800,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 165 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal