Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka ubytování v levných apartmánech v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v levných soukromých apartmánech a rekreačních domech v Maďarsku 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Zájezdy Maďarsko 2021.

1Madarsko.cz    >    

Levné apartmány Maďarsko - Zájezdy Maďarsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Levné apartmány Maďarsko podle termínu

Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až čtvrtek 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 263 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3200,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. srpen až sobota 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 266 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. srpen až neděle 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 266 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3200,- Kč.
 
Apartmánový Dům Gyöngyvirág
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 2hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Gyöngyvirág, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 269 dní. Rekreace od Invia se stravou večeře. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4970,- Kč.
 
Apartmánový Dům Gyöngyvirág
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 2hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Gyöngyvirág, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 269 dní. Rekreace od Invia se stravou večeře. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7100,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až středa 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 269 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3200,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. srpen až čtvrtek 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3200,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. srpen až středa 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 31. srpen až čtvrtek 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 272 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1600,- Kč.
 

Zobrazeno 51-60 z 140 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal