Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Maďarska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Maďarsko 2020 / 2021.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko levně - Maďarsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko levně podle termínu

Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 11598,- Kč.
 
Mendan Magic Spa & Wellness Hotel: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mendan Magic Spa & Wellness Hotel: Rekreační Pobyt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 10234,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3984,- Kč.
 
Budapešť, Penzion Boulevard City***
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť, Penzion Boulevard City***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 880,- Kč.
 
Corvin Hotel - Sissi Wing*** Eurovíkendy
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Corvin Hotel - Sissi Wing*** Eurovíkendy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1190,- Kč.
 
Cosmo City Hotel
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Cosmo City Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až čtvrtek 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9790,- Kč.
 
Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10320,- Kč.
 
Erzsébet Park Hotel
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Severní Maďarsko v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13640,- Kč.
 
Hostel Boulevard City
Dovolená Maďarsko na podzim 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Hostel Boulevard City, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2934,- Kč.
 
Hotel Annabella
Dovolená Balaton levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Annabella s délkou 4 dní, v termínu 29. září 2020 až 2. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3720 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4130 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal