Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Maďarska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Maďarsko 2021 / 2022.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko levně - Maďarsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko levně podle termínu

Fischerman
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Fischerman, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 1869,- Kč.
 
Tisza 2
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Jezero Tisza v 3hvězdičkovém ubytování Tisza 2, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 1872,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort Budapest
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort Budapest, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 7485,- Kč.
 
Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 10685,- Kč.
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7060,- Kč.
 
Continental Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Continental Hotel Budapešt, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8230,- Kč.
 
Hotel Aquaworld Resort
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquaworld Resort, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4170,- Kč.
 
Hotel Benczúr
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Benczúr, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1720,- Kč.
 
Hotel Hunguest Repce Gold
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Hunguest Repce Gold, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 14270,- Kč.
 
Hotel Lions Garden V Budapešti
Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lions Garden V Budapešti, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2080,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4147 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal