Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Maďarska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Super Last Minute Maďarsko.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko levně - Super Last Minute Maďarsko

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko levně podle termínu

Thermal Hotel Visegrád
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrád, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až středa 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 25 % v aktuální ceně 4830,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až pondělí 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2096,- Kč.
 
Hotel Benczúr
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Benczúr, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až úterý 25. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2560,- Kč.
 
Hotel Flóra
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flóra, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až pátek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6780,- Kč.
 
Hotel Rába City Center Györ
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rába City Center Györ, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až pondělí 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1710,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až středa 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6200,- Kč.
 
Orchidea Hotel Lipót
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orchidea Hotel Lipót, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 13790,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 23. únor až čtvrtek 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7470,- Kč.
 
Hostel Boulevard City
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v hvězdičkovém ubytování Hostel Boulevard City, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 24. únor až pátek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3284,- Kč.
 
Hotel Freya
Dovolená Zalakaros levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Freya s délkou 4 dní, v termínu 24. únor 2020 až 27. únor 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4110 Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 1227 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal