Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Maďarska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Zájezdy Maďarsko 2020.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko levně - Zájezdy Maďarsko 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko levně podle termínu

Wellness Hotel Aphrodite
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Aphrodite, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až neděle 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 6174,- Kč.
 
Ensana Grand Margaret Health Spa Hotel (Danubius G
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Health Spa Hotel (Danubius G, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6390,- Kč.
 
Hotel Thermal
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Hunguest Hotel Panorama
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Panorama, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2236,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až pátek 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10250,- Kč.
 
Ensana Grand Margaret Health Spa Hotel (Danubius G
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Grand Margaret Health Spa Hotel (Danubius G, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až pondělí 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 14910,- Kč.
 
Hotel Divina 4*, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Divina 4*, Harkány, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až neděle 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7520,- Kč.
 
Hotel Lídia, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lídia, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2960,- Kč.
 
Kehida Termál Hotel
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termál Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Park Inn Zalakaros
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn Zalakaros, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3780,- Kč.
 

Zobrazeno 51-60 z 1227 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal