Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ✅ Zájezdy do Maďarska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Zájezdy Maďarsko 2019.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko levně - Zájezdy Maďarsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko levně podle termínu

Danubius Hotel Helia
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Hotel Helia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až středa 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8200,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Bál Resort
Dovolená Maďarsko 2019 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bál Resort, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5010,- Kč.
 
Hotel Pelion
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pelion, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12340,- Kč.
 
Hunguest Hotel Flóra
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Flóra, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8780,- Kč.
 
Orchidea Hotel Lipót
Dovolená Maďarsko 2019 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orchidea Hotel Lipót, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11220,- Kč.
 
Thermal Hévíz Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hévíz Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až úterý 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4850,- Kč.
 
Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko 2019 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. září až pondělí 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 11920,- Kč.
 
Annabella
Dovolená Maďarsko 2019 - Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Annabella, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. září až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 8484,- Kč.
 • Klimatizace
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2019 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. září až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4680,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 
Apartmány Zalagyöngye 4
Dovolená Maďarsko 2019 - Zalakaros v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Zalagyöngye 4, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. září až pondělí 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2590,- Kč.
 

Zobrazeno 51-60 z 969 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal