Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. ✅ Zájezdy do Maďarska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Maďarsko levně 2019.

1Madarsko.cz    >    

Maďarsko levně - Maďarsko levně 2019

Vyhledávání zájezdů

Maďarsko levně podle termínu

Orchidea Hotel Lipót
Dovolená Maďarsko 2019 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orchidea Hotel Lipót, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7540,- Kč.
 
Hotel Aqua
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aqua, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1990,- Kč.
 
Hotel Bál Resort
Dovolená Maďarsko 2019 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bál Resort, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6680,- Kč.
 
Hotel Pelion
Dovolená Balaton levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Pelion s délkou 5 dní, v termínu 2. říjen 2019 až 6. říjen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd autobusovou dopravou v ceně 6990 Kč.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Balance V Lenti, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6800,- Kč.
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2019 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6410,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 
Hotel Aphrodite
Dovolená Maďarsko 2019 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. říjen až úterý 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10140,- Kč.
 
Hotel Venus
Dovolená Zalakaros levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Venus s délkou 4 dní, v termínu 3. říjen 2019 až 6. říjen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2910 Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Volejbal
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Park Inn
Dovolená Maďarsko 2019 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. říjen až pondělí 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7550,- Kč.
 
Hotel Bál Resort
Dovolená Balaton levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Bál Resort s délkou 8 dní, v termínu 4. říjen 2019 až 11. říjen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 9760 Kč.
 

Zobrazeno 71-80 z 969 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal