Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v listopadu 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v listopadu 2020

Hotel Carbona
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Carbona, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 9780,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Bowling
  • Dětský bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Erzsébet Park
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5450,- Kč.
 
Grand Hotel Danubius Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Danubius Margitsziget, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 19082,- Kč.
 
Hotel Lídia, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lídia, Harkány, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5240,- Kč.
 
Hotel Lídia, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lídia, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 117 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 % v aktuální ceně 2760,- Kč.
 
Hotel Divina 4*, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Divina 4*, Harkány, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 117 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7520,- Kč.
 
Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 117 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3530,- Kč.
 
Erzsébet Park
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 118 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 16 % v aktuální ceně 5650,- Kč.
 
Budapešť, Promenade City Hotel ***Superior
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť, Promenade City Hotel ***Superior, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 118 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1070,- Kč.
 
Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 118 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4260,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 79 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal