Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v listopadu 2020. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu v Maďarsku. Maďarsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad v Maďarsku.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená v Maďarsku - listopad 2020

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Maďarska v listopadu 2020

Erzsébet Park
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 206 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Thermal Hotel Visegrad
Dovolená Maďarsko 2020 - Sever Maďarska v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Visegrad, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 206 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 3 % v aktuální ceně 8200,- Kč.
 
Hotel Park Inn
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park Inn, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 206 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9750,- Kč.
 
Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 206 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6950,- Kč.
 
Jufa Vulkan Thermen Resort - Celldömölk
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jufa Vulkan Thermen Resort - Celldömölk, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2403,- Kč.
 
Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4990,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 
Erzsébet Park
Dovolená Maďarsko 2020 - Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Erzsébet Park, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5300,- Kč.
 
Hotel Karos Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Karos Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 9440,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 
Hotel Dráva, Harkány
Dovolená Maďarsko 2020 - Jih od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Dráva, Harkány, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6450,- Kč.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Dovolená Maďarsko 2020 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thermal Hotel Balance V Lenti, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 123 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Maďarsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal