Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Dovolená Maďarsko 2023    >    
Jih od Dunaje    >    

Dovolená Jih od Dunaje v listopadu 2023 - Listopad v Maďarsku

Dovolená Jih od Dunaje v listopadu 2023. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v listopadu 2023. Zájezdy Jih od Dunaje za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Jih od Dunaje v listopadu 2023

Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Divina, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 8. listopad až neděle 12. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 227 dní za aktuální cenu 4640,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Jih od Dunaje v listopadu 2023 - Listopad v Maďarsku
Divina
★★★★
 
  • 4 640 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Jižní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Divina od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 8. listopadu do úterý 14. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 227 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 7470,- Kč.
Dovolená Jih od Dunaje v listopadu 2023
Divina
★★★★
 
  • 7 470 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na podzim 2023 v letovisku Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Well Hotel v 3hvězdičkovém ubytování Well Hotel, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 19. listopad až čtvrtek 23. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 238 dní za aktuální cenu 3800,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Well Hotel 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).

Atributy: s masážemi, s restaurací.
Dovolená Jih od Dunaje v listopadu 2023 - Listopad v Maďarsku - Well Hotel
Well Hotel
★★★
👍👍👍👍
  • TV
  • Minibar
  • Hotelová restaurace
 
  • 3 800 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (7 hodnocení)
Dovolená v Maďarsku na podzim 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, Jih od Dunaje, Well Hotel, v místě Well Hotel v 3hvězdičkovém ubytování Well Hotel od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 30. listopadu do soboty 2. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 249 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Maďarska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1900,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Well Hotel je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).

Atributy: s masážemi, s restaurací.
Dovolená Jih od Dunaje v listopadu 2023 - Listopad v Maďarsku - Well Hotel
Well Hotel
★★★
👍👍👍👍
  • TV
  • Minibar
  • Hotelová restaurace
 
  • 1 900 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (7 hodnocení)

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Dovolenou Jih od Dunaje 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko listopad, Spojené arabské emiráty listopad, Srí Lanka listopad nebo například dovolenou Španělsko listopad? Další možností je třeba Thajsko listopad.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jih od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.