Termály|Wellness pobyty|Dovolená

Maďarsko Dovolená    >    
Severní Dolní Zem    >    

Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Listopad v Maďarsku

Dovolená a Last Minute zájezdy Severní Dolní Zem v listopadu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v listopadu 2022. Last Minute zájezdy do Maďarska za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Kamilla (Balmazújváros), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 1. listopad až úterý 8. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní za aktuální cenu 14723,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Listopad v Maďarsku
Kamilla (Balmazújváros)
★★
 
 • 14 723 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Járja od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 2. listopadu do pondělí 7. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 33 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5242,- Kč.
Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022
Járja
★★
 
 • 5 242 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Platan, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 2. listopad až úterý 8. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 33 dní za aktuální cenu 5829,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Listopad v Maďarsku - Platan
Platan
★★★
 
 • 5 829 Kč

Detail

Dovolená v Maďarsku na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barack Thermal & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 3. listopadu do čtvrtka 10. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 34 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 12347,- Kč.
Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Listopad v Maďarsku - Barack Thermal & Spa
Barack Thermal & Spa
★★★★
 
 • 12 347 Kč

Detail

Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hőforrás, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 3. listopad až úterý 8. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 34 dní za aktuální cenu 5906,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 21 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Listopad v Maďarsku - Hőforrás
Hőforrás
★★★
 • 7 476 Kč
 • 5 906 Kč
 • - 21 %
 • Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Platan od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 3. listopadu do středy 9. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 34 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5829,- Kč.
  Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Platan
  Platan
  ★★★
   
  • 5 829 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Centrál, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 3. listopad až čtvrtek 10. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 34 dní za aktuální cenu 6482,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Centrál
  Centrál
  ★★★★
   
  • 6 482 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v ?hvězdičkovém ubytování Kamilla (Balmazújváros) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 4. listopadu do pátku 11. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 35 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 14723,- Kč.
  Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Kamilla (Balmazújváros)
  Kamilla (Balmazújváros)
  ★★
   
  • 14 723 Kč

  Detail

  Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Divinus, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 4. listopad až úterý 8. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 35 dní za aktuální cenu 5850,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku.
  Dovolená Severní Dolní Zem v listopadu 2022 - Divinus
  Divinus
  ★★★★★
   
  • 5 850 Kč

  Detail

  Dovolená v Maďarsku na podzim 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Nagyerdő od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 4. listopadu do pátku 11. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 35 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5553,- Kč.
  Nagyerdő
  Nagyerdő
  ★★★
   
  • 5 553 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 115 nalezených

  Dovolenou Severní Dolní Zem 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Guadeloupe listopad, Chorvatsko listopad, Itálie listopad nebo například dovolenou Jordánsko listopad? Další možností je třeba Kanárské ostrovy listopad.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Severní Dolní Zem nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal