Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka luxusní dovolené v Maďarsku online. Luxusní All Inclusive hotely s bazénem a wellness. Luxusní soukromé apartmány v Maďarsku 2019. Maďarsko 2019.

1Madarsko.cz    >    

Luxusní dovolená v Maďarsku - Maďarsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Luxusní dovolená v Maďarsku podle termínu

Velence Resort & Spa
Dovolená Maďarsko 2019 - Střed okolí Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Velence Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6410,- Kč.
 
Apartmány Boulevard City
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Boulevard City, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až pondělí 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1464,- Kč.
 
Danubius Grand Hotel Margitsziget
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Grand Hotel Margitsziget, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až sobota 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5520,- Kč.
 
Hotel Wolf
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Wolf, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až úterý 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4690,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Helia
Dovolená Maďarsko 2019 - Budapešť v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Helia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až úterý 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7920,- Kč.
 
Health Spa Hotel Bük
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Health Spa Hotel Bük, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až neděle 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 14955,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Sárvár
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Sárvár, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Naturmed Hotel Carbona
Dovolená Maďarsko 2019 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Naturmed Hotel Carbona, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6990,- Kč.
 
Park Inn
Dovolená Maďarsko 2019 - Západ od Dunaje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Aqua
Dovolená Maďarsko 2019 - Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Aqua, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4420,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 530 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal