Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Maďarské termální lázně 2019/2020 levně. ✅ Last Minute zájezdy Maďarské termální lázně za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Maďarsku 2019/2020.

1Madarsko.cz    >    

Dovolená Maďarské termální lázně - Maďarské termální lázně 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Maďarské termální lázně a Last Minute zájezdy

Hotel Kiss Family
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kiss Family, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. srpen až pondělí 2. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4390,- Kč.
 
Hotel Wellness Xavin
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Wellness Xavin, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 27. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3744,- Kč.
 
Bükfürdö, Hotel Danubius**** All Inclusive-Speciál
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v hvězdičkovém ubytování Bükfürdö, Hotel Danubius**** All Inclusive-Speciál, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 28. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8850,- Kč.
 
Hotel Mjus Resort & Thermal Park
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mjus Resort & Thermal Park, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 29. srpen až úterý 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9140,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Aqua
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Aqua, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 12440,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Dům Hertelendy
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dům Hertelendy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až pondělí 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6260,- Kč.
 
Hotel Béke
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Béke, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Hotel Thermal
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až úterý 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5818,- Kč.
 
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 3. září až úterý 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8980,- Kč.
 
Dům Hertelendy
Dovolená Maďarsko 2019 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dům Hertelendy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 4. září až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5220,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarské termální lázně podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal