Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Dovolená Maďarské termální lázně 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Maďarsku v letovisku Maďarské termální lázně za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Maďarské termální lázně . All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Madarsko.cz    >    

Maďarské termální lázně 2020 / 2021 - Zájezdy do Maďarska

Ubytování se slevou

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Maďarské termální lázně a Last Minute zájezdy

Hunguest Hotel Répce
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Répce, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 26. únor až pátek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3144,- Kč.
 
Danubius Health Spa Resort Sárvár
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Sárvár, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15064,- Kč.
 
Hotel Thermal
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Greenfield Hotel Golf And Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Greenfield Hotel Golf And Spa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až neděle 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11170,- Kč.
 
Apartman Hotel Bükfürdo
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v hvězdičkovém ubytování Apartman Hotel Bükfürdo, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 6. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5654,- Kč.
 
Hotel Rudolf Spa
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rudolf Spa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 6. březen až neděle 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2270,- Kč.
 
Apartman Hotel Bükfürdo
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v hvězdičkovém ubytování Apartman Hotel Bükfürdo, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 9. březen až čtvrtek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3033,- Kč.
 
Hevíz - Hotel Hélios***wellness Taste
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v hvězdičkovém ubytování Hevíz - Hotel Hélios***wellness Taste, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 12. březen až neděle 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3860,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tenis
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Aparthotel Lídia
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Lídia, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu neděle 15. březen až pondělí 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Hotel Flora
Dovolená Maďarsko 2020 - Termální Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flora, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 15. březen až úterý 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3220,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pobyty slevou

Maďarské termální lázně podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal