Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Maďarsko s plnou penzí - Maďarsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v Maďarsku s plnou penzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Maďarska s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Maďarsku letecky levně. Ubytování v Maďarsku se stravou v ceně. Maďarsko 2021 / 2022.

Maďarsko s plnou penzí 2021 / 2022

Ensana Thermal Hévíz Health Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 24 459 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 12. listopad až pondělí 22. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 26 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, aktuálně v ceně 24459,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Ensana Thermal Hévíz Health Spa je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ensana Thermal Hévíz Health Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 753 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v resortu Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 14. listopadu do čtvrtek 18. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 28 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 9753,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ensana Thermal Hévíz Health Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 600 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. listopad až pátek 19. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 29 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 9600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Ensana Thermal Hévíz Health Spa je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ensana Thermal Hévíz Health Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 800 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v resortu Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 15. listopadu do pondělí 22. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 29 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 16800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Kehida Termal
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 7 637 Kč
 • 6 950 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (57 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termal, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. listopad až čtvrtek 25. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 6950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Kehida Termal je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Ensana Thermal Hévíz Health Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 16 800 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v resortu Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 26. listopadu do pátek 3. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 40 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 16800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Kehida Termal
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 17 813 Kč
  • 16 210 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (57 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko na podzim 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kehida Termal, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 30. listopad až úterý 7. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 44 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 16210,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Kehida Termal je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 11 694 Kč
  • 10 875 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (390 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 1. prosince do pondělí 6. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 45 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 10875,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Ensana Thermal Hévíz Health Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 200 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (63 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v lokalitě Balaton v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Hévíz Health Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až úterý 7. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 48 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 7200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Recenze ubytovacího zařízení Ensana Thermal Hévíz Health Spa je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 7 016 Kč
  • 6 525 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (390 hodnocení)
  Dovolená Maďarsko v zimě 2021 v resortu Západní Zadunají, v místě Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Inn By Radisson Hotel & Spa Zalakaros od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. prosince do středa 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 49 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 6525,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

  Ads

  Dovolenou Maďarsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: USA plná penze, Vietnam plná penze, Zanzibar plná penze nebo například dovolenou Albánie plná penze? Další možností je třeba Bali plná penze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle kvality: např Maďarsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maďarsko nebo sekci dovolená s dětmi.