Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka pobytových zájezdů do Maďarska za nejlepší ceny online. ☀️ Pobyty s výlety v Maďarsku. All Inclusive pobytová dovolená v Maďarsku. Last Minute zájezdy letecky - pobyty levně. Ubytování Maďarsko 2021.

1Madarsko.cz    >    

Pobyty v Maďarsku - Ubytování Maďarsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Pobyty v Maďarsku podle termínu

Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Střední Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gotthard Therme Hotel&Conference: Rekreační Pobyt , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5700,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3014,- Kč.
 
Penzion Boulevard City***-Apartmány
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Penzion Boulevard City***-Apartmány, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1568,- Kč.
 
Hunguest Hotel Répce Gold
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Západní Zadunají v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hunguest Hotel Répce Gold, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11065,- Kč.
 
Apartmán Penzion Mediterrán
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Jižní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Penzion Mediterrán, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3168,- Kč.
 
Boutique Hotel Budapešt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Budapešt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9053,- Kč.
 
Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Thermal Health Spa Resort: Rekreační Pobyt , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12600,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v 3hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3014,- Kč.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Severní Dolní Zem v hvězdičkovém ubytování Hungarospa Thermal Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2670,- Kč.
 
Penzion Boulevard City***-Apartmány
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Penzion Boulevard City***-Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 465,- Kč.
 

Zobrazeno 41-50 z 4821 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal