Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Maďarska za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená v Maďarsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Maďarsko 2020 / 2021.

1Madarsko.cz    >    

Poznávací zájezdy Maďarsko - Maďarsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Maďarsko podle termínu

Pohoda U Balatonu - Pobytový S Výlety
Dovolená Maďarsko 2020 - Balaton v 3hvězdičkovém ubytování Pohoda U Balatonu - Pobytový S Výlety, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou dle programu, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
ELEGANTNÍ BUDAPEŠŤ A TERMÁLNÍ LÁZNĚ
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování ELEGANTNÍ BUDAPEŠŤ A TERMÁLNÍ LÁZNĚ, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Budapešť - Szentendre - Ostřihom
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapešť - Szentendre - Ostřihom, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 2290,- Kč.
 
Adventní Budapešť (autobusem z Ostravy)
Dovolená Maďarsko 2020 - Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Adventní Budapešť (autobusem z Ostravy), s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy poznávací, adventní levně v aktuální ceně 950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal