Dovolená s masážemi v Maďarsku
Termální lázně - Budapešť - Maďarsko

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Maďarska za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená v Maďarsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Maďarsko 2020 / 2021.

1Madarsko.cz    >    

Poznávací zájezdy Maďarsko - Maďarsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Maďarsko podle termínu

Advent v hotelu Benczúr ***
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Advent v hotelu Benczúr ***, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální ceně 1840,- Kč.
 
Advent v Budapešti, penzion Boulevard City***
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Advent v Budapešti, penzion Boulevard City***, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální ceně 1570,- Kč.
 
Budapěšť – vánoční trhy na Vörosmártyho náměstí
Dovolená Maďarsko v zimě 2020 v lokalitě Budapešť a okolí v hvězdičkovém ubytování Budapěšť – vánoční trhy na Vörosmártyho náměstí, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální ceně 940,- Kč.
 
Budapešť a termály Szechényi
Dovolená Maďarsko na jaře 2021 v lokalitě Budapešť a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Budapešť a termály Szechényi, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až neděle 18. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 2190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal