Termály|Last Minute|Dovolená|V soukromí

Západ od Dunaje    >    

Západ od Dunaje pro seniory - Západ od Dunaje 2022

Aktuální nabídka dotované dovolené pro seniory v letovisku Západ od Dunaje za nejlepší ceny online. Zájezdy do Maďarska pro seniory 50+, 55+, 60+ a 70+. All Inclusive a Last Minute pobyty pro seniory letecky levně. Seniorské slevy na ubytování. Západ od Dunaje 2022.

Západ od Dunaje pro seniory 2022

Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 6 540 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 9. únor až úterý 15. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 6540,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 12 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wolf je 3.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 270 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 15. února do pátek 18. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 29 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 3270,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 12 cestovatelů).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 4 360 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v zimě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 22. únor až sobota 26. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 4360,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 12 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wolf je 3.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 270 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do pondělí 4. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 74 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 3270,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 12 cestovatelů).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 320 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na jaře 2022 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. květen až středa 18. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 117 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 3320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 12 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wolf je 3.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 4 320 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě 2022 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. června do středa 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 159 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 4320,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 12 cestovatelů).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 960 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko v létě 2022 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 30. červen až neděle 3. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 164 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 3960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 12 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wolf je 3.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 5 810 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. září do pátek 9. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 228 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 5810,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 12 cestovatelů).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 4 980 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v lokalitě Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 16. září až čtvrtek 22. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 242 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 4980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maďarska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maďarsku. Na základě 12 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Wolf je 3.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wolf
★★★
👍👍👍👍
 
  • 2 490 Kč

Detail

3.3/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Maďarsko na podzim 2022 v resortu Západní Zadunají v 3hvězdičkovém ubytování Wolf od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 16. září do pondělí 19. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 242 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maďarsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maďarska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 2490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 12 cestovatelů).

Zobrazeno 1-10 z 25 nalezených

Dovolenou Západ od Dunaje 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maďarsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maďarska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maďarska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maďarsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Maďarsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maďarsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maďarsko 2022, dovolenou Madeira 2022, dovolenou Maledivy 2022/2023 nebo například dovolenou Malta 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maroko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maďarsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maďarska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maďarska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maďarsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maďarsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maďarsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Západ od Dunaje nebo sekci dovolená s dětmi.